ECP LOGISTIC
KONTAKTY
ZÁKAZNÍCI



































ECP LOGISTIC, s. r. o.



Od počátku se věnujeme zejména logistickým a přepravním službám v oblasti automobilového průmyslu. Mezi naše hlavní zákazníky patří automobilka HMMC v Nošovicích, automobilka KIA Motors SK a jejich subdodavatelé.
Specializujeme se převážně na silniční přepravy automobilových komponentů v režimu JIT a JIS. Přepravy zajišťujeme v rámci České republiky, tak i celé EU, Turecka a Ruska.



Našim cílem je spokojenost zákazníka.
Samozřejmostí je poskytování informací o přepravách 24h denně.




Více ...

ECP Logistic, s. r. o.


Ostravská 494
739 25, Sviadnov

IČ: 27366456
DIČ: CZ27366456



General Manager:


Seong Dae Kang
+ 420 602 362 894
kang@ecplogistic.cz

Czech Republic Slovakia Poland
Trucking Department:
Valcířská 457, 738 01
Lískovec u Frýdku Místku
Spedition department:
Ostravská 494
739 25, Sviadnov
Warehousing, Spedition,
Containers:

Podnikatelská 877, 720 00 Ostrava Hrabová
Trucking Department:
Komenského 1337, Kysucké Nové Město, 02401
Trucking/Spedition Department:
Ul. Boczna 8, 44-240 Żory
Monika Prokešová
+ 420 724 095 959
monika@ecplogistic.cz
Youngphil Kim
+ 420 601 090 908
ypkim@ecplogistic.cz
Minsoo Kim
+ 420 724 095 099
mskim@ecplogistic.cz
Bc. Simona Jedináková
+421 948 36 06 09
simona.ecp@gmail.com
Robert Szczepaniak
+ 48 793 009 924
robert.s@onet.pl
Jiří Tichopád
+ 420 727 936 101
jirka@ecplogistic.cz
Ivana Václavíková
+ 420 702 291 257
ivana@ecplogistic.cz
Kyung Hee Yu
khyu@ecplogistic.cz
+ 420 702 168 744
Radoslav Cipko
+421 948 084 340
rado.ecp@gmail.com
Mariusz Nowocień
+ 48 517 602 668
mariusz@ecplogistic.com.pl
Radek Větříl
+ 420 720 955 875
radek@ecplogistic.cz
Jarmila Dostálová
+420 601 581 014
Jarmila@ecplogistic.cz
Petra Vaculíková
+420 601 581 015
petra-ostrava@ecplogistic.cz


Jiří Krpec
+420 725 559 405
jirik@ecplogistic.cz
Kateřina Kicošová
+420 601 581 013
katka@ecplogistic.cz




Lukáš Nytra
+420 725 988 925
lukas@ecplogistic.cz
Petra Balogová
+420 722 458 789
petra@ecplogistic.cz














Copyright © 2015 - ECP Logistic - Všechna práva vyhrazena

Design by HVD.